Odpovědi na všechny vaše dotazy související se službou Moje firma na Googlu

 • Co je firemní profil?

  Díky firemnímu profilu na Googlu bude vaše firma vidět v ten správný okamžik: ve chvíli, kdy zákazníci ve Vyhledávání nebo v Mapách Google hledají vaši firmu nebo produkty či služby, jako jsou ty vaše. Přihlaste se do svého účtu Moje firma na Googlu a aktualizujte svou adresu, telefonní číslo, web, otevírací dobu a další informace. Pomůžete tím zákazníkům, aby vás našli a mohli se s vámi spojit. Profil průběžně aktualizujte pomocí nových fotek, speciálních nabídek a propagačních akcí, aby se pro vás zákazníci mohli snadno rozhodnout. Další informace o tom, jak Google získává informace o vaší firmě.

 • Jak mi služba Moje firma na Googlu pomůže oslovit více zákazníků?

  Služba Moje firma na Googlu umožňuje přilákat a oslovit zákazníky, když hledají vaši firmu na Googlu. Firemní profil vám poskytuje přítomnost ve Vyhledávání a v Mapách Google. Můžete tak odpovídat na recenze, publikovat fotky produktů nebo speciálních nabídek a přidávat či upravovat údaje o firmě. S firemním webem na Googlu můžete svůj podnik profesionálně představit na internetu a bezvadně prezentovat fotky a podrobnosti o firmě. Ze statistik se dozvíte, jak optimalizovat zapojení zákazníků a získat lepší výsledky, a můžete také podporovat zapojení tím, že budete komunikovat se zákazníky na kartě Zákazníci.

 • Jak se Moje firma na Googlu liší od ostatních podobných služeb, jako je Adresář firem Google, firemní profil na Googlu, zápisy na Googlu a stránky firmy na Google+?

  Díky službě Moje firma na Googlu můžete využít přítomnost vaší firmy na Googlu. V účtu Moje firma na Googlu můžete spravovat a aktualizovat firemní profil a vytvořit web, který přiláká a osloví více zákazníků. Firemní profil Moje firma na Googlu zahrnuje starší služby Adresář firem Google, zápisy Google a stránky firem Google+.

 • Kolik se za službu Moje firma na Googlu platí?

  Služba Moje firma na Googlu je zdarma. Opravdu. Další informace o tom, jak vám může v rozvoji podnikání pomoci služba Google Ads, se dozvíte na tomto webu.

 • Má smysl využít službu Moje firma na Googlu, i když už mám webové stránky?

  Ano! Bezplatný firemní profil na Googlu se doplňuje s vaším webem a zajistí lepší viditelnost aktuálnímu firemnímu webu ve Vyhledávání a v Mapách Google. Na firemní profil můžete dokonce přidat i odkaz na váš web.

 • Můžu službu Moje firma na Googlu používat, i když nemám fyzickou prodejnu?

  Ano! Ať už máte firmu se sídlem v místě svého bydliště, nebo firmu s obsluhovanou oblastí, můžete svou firmu zobrazovat na Googlu (s adresou nebo bez adresy).

 • Proč musím ověřit firmu?

  Dobrá otázka! Ověření nám umožňuje potvrdit, že jste skutečným vlastníkem firmy a máte oprávnění spravovat váš firemní profil Google. Vaši bezpečnost bereme vážně a nechceme, aby profil upravoval kdokoli jiný.

 • Jak lze ověřit firmu?

  Je to snadné: U většiny firem lze vlastnictví ověřit telefonicky prostřednictvím SMS nebo žádostí o zaslání poštovní zásilky od Googlu na vaši adresu. Další informace o ověření firmy najdete zde.

 • Jak získám firemní e-mail?

  Firemní e-mail pro sebe a své kolegy s názvem domény vaší společnosti (vašejméno@vašespolečnost) získáte v rámci Gmailu ve sužbě Google Workspace, dalším nástroji od Googlu pro firmy. Firemní e-mailová adresa pomůže posílit důvěru zákazníků, ale také nabízí možnost vytvářet e-mailové aliasy (např. nápověda@vašespolečnost nebo prodej@vašespolečnost) určené k odesílání odpovědí na dotazy zákazníků. Další informace o vytvoření vlastního e-mailu ve službě Google Workspace.