Lihtne ja turvaline juurdepääs kogu teie sisule

Salvestage ja jagage faile ning kaustu ja tehke nendes koostööd mis tahes mobiilseadet, tahvelarvutit või arvutit kasutades

Bänner
Ikoon

Teie sisu on turvaliselt ja privaatselt hoitud ning seda ei kasutata mitte kunagi reklaamide isikupärastamiseks

Drive pakub krüpteeritud ja turvalist juurdepääsu oma failidele. Teiega jagatud faile skannitakse ennetavalt ja eemaldatakse siis, kui tuvastatakse pahavara, rämpsposti, lunavara või andmepüüki. Drive on ka pilvepõhine, mistõttu pole vaja kohalikke faile. Samuti vähendab see ohtu teie seadmetele.

Bänner
Ikoon

Pilvepõhised koostöörakendused tiimitöö võimendamiseks

Drive ühildub sujuvalt teenustega Dokumendid, Arvutustabelid ja Esitlused – pilvepõhised rakendused, mis aitavad teie tiimil reaalajas tõhusalt koostööd teha. Looge ja jagage sisu oma tiimiga juba esimesel päeval, ilma et peaks tuttavatest tööriistadest loobuma.

Bänner
Ikoon

Ühilduvus tööriistade ja rakendustega, mida teie tiim juba kasutab

Drive ühildub teie tiimi olemasoleva tehnoloogiaga ja täiendab seda. Tehke koostööd Microsoft Office’i failides, ilma et peaksite konvertima failivorminguid; muutke ja salvestage enam kui 100 täiendavat failitüüpi, sealhulgas PDF-faile, CAD-faile, pilte ning muud.

Bänner
Ikoon

Google’i AI ja Otsingu tehnoloogia aitab teie tiimi tööprotsessi kiirendada

Google’i võimsad otsinguvõimalused on Drive’i integreeritud ning pakuvad konkurentsitut kiirust, jõudlust ja usaldusväärsust. Peale selle kasutavad funktsioonid (näiteks prioriteetsus) AI-d, et ennustada, mida otsite, ja esitada teile kõige asjakohasemat teavet, aidates teie tiimil faile kuni 50% kiiremini leida.

Bänner

Drive igas seadmes

Drive töötab kõikidel levinud platvormidel, seega saate sujuvalt töötada nii oma brauseris, mobiilseadmes, tahvelarvutis kui ka arvutis.

Tuhanded tiimid kasutavad juba Drive’i, et oma tööprotsessi kiirendada

Ikoon Ikoon Ikoon Ikoon Ikoon

Kasutajad eelistavad Drive’i konkurentide teenustele

Allikas: G2.com, Inc., veebruar 2020

4,7

4,3

4,2

4,2


Drive ühildub tööriistadega, mida teie tiim juba kasutab

Alustame

Ikoon

Üksikisikud

Salvestage, jagage ja kasutage oma faile mobiilseadmes, tahvelarvutis või arvutis – esimesed 15 GB salvestusruumi on tasuta.

Ikoon

Tiimid

Aidake oma tiimil enamat saavutada turvalise pilvepõhise koostööplatvormiga, mis muudab failide jagamise ja salvestamise ning nendele juurdepääsemise lihtsaks.

Ikoon

Ettevõte

Kaitske oma ettevõtte andmeid andmekao vältimise funktsiooniga, elektroonilise tuvastamise ja arhiivimise tööriistaga Vault ning turvakeskusega.

Allikad