دسترسی آسان و ایمن به کل محتوایتان

از هر دستگاه همراه، رایانه لوحی، یا رایانه‌ای فایل‌ها و پوشه‌هایتان را ذخیره کنید، آن‌ها را هم‌رسانی کنید، و در آن‌ها مشارکت داشته باشید
برنما
نماد

برنامه‌های مشارکت ابری به زبان اصلی دستگاه برای تقویت کار گروهی

Drive بی‌وقفه با سندنگار، کاربرگ‌نگار، و اسلایدنگار، برنامه ابری به زبان اصلی دستگاه ادغام می‌شود که کمک می‌کند تیمتان به‌طور هم‌زمان و مؤثر مشارکت کنند. در «روز ۱»، بدون نیاز به منتقل شدن از ابزارهای موجود، محتوا ایجاد کنید و با تیمتان هم‌رسانی کنید.

بیشتر بدانید
برنما
نماد

ادغام با ابزارها و برنامه‌هایی که تیمتان ازقبل استفاده می‌کند

Drive با فناوری موجود تیمتان ادغام می‌شود و آن را تکمیل می‌کند. بدون نیاز به تبدیل قالب‌های فایل در فایل‌های Microsoft Office مشارکت داشته باشید، و بیش از ۱۰۰ نوع فایل، ازجمله فایل‌های PDF، فایل‌های CAD، تصاویر، و غیره را ویرایش و ذخیره کنید.
بیشتر بدانید
برنما
نماد

فناوری «جستجو» و «هوش مصنوعی» Google کمک می‌کند تیمتان سریع‌تر حرکت کند

ظرفیت‌های جستجوی قدرتمند Google در Drive جاسازی شده است و اطمینان، عملکرد، و سرعت بی‌نظیری را ارائه می‌دهد. و ویژگی‌هایی مثل «اولویت‌بندی» از «هوش مصنوعی» استفاده می‌کند تا چیزی را که جستجو می‌کنید و مرتبط‌ترین محتوا را پیش‌بینی کند-کمک می‌کند تیمتان تا سقف ۵۰٪ سریع‌تر فایل‌ها را پیدا کنند.
بیشتر بدانید
برنما

Drive را در همه دستگاه‌ها تجربه کنید

Drive در همه پلتفورم‌های اساسی کار می‌کند، که کمک می‌کند بی‌وقفه در سراسر مرورگر، دستگاه همراه،رایانه لوحی، و رایانه‌تان کار کنید.

هزاران گروه برای متحول کردن روش کارشان از Drive استفاده می‌کنند

نماد نماد نماد نماد نماد

کاربران Drive را به محصولات مشابه ترجیح می‌دهند

منبع: G2.com, Inc.، فوریه ۲۰۲۰

۴٫۷

۴٫۳

۴٫۲

۴٫۲


Drive با ابزارهایی که تیمتان ازقبل استفاده می‌کند ادغام می‌شود

بیایید شروع کنیم

نماد

افراد

فایل‌هایتان را از هر دستگاه همراه، رایانه لوحی، یا رایانه‌ای ذخیره کنید، آن‌ها را هم‌رسانی کنید، و به آن‌ها دسترسی داشته باشید-و ۱۵ گیگابایت اول فضای ذخیره‌سازی رایگان است.

نماد

تیم‌ها

با پلتفورم مشارکت ابری ایمن به تیمتان کمک کنید که سریع‌تر حرکت کنند، که دراین‌صورت شما هم فایل‌ها را راحت‌تر هم‌رسانی می‌کنید، ذخیره می‌کنید، و به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.

نماد

سازمانی

با «جلوگیری از ازبین رفتن داده‌ها»، «Vault برای کاوش الکترونیکی» و بایگانی، و مرکز امنیت، از داده‌های شرکتتان محافظت کنید.

منابع