دسترسی آسان و ایمن به کل محتوایتان

از هر دستگاه همراه، رایانه لوحی، یا رایانه‌ای فایل‌ها و پوشه‌هایتان را ذخیره کنید، آن‌ها را هم‌رسانی کنید، و در آن‌ها مشارکت داشته باشید

برنما
نماد

محتوایتان ایمن و خصوصی است، و هرگز برای شخصی‌سازی آگهی از آن استفاده نمی‌شود

Drive دسترسی به فایل‌هایتان را به‌صورت رمزگذاری‌شده و ایمن فراهم می‌کند. فایل‌های هم‌رسانی‌شده با شما پیشاپیش اسکن می‌شود و درصورت شناسایی بدافزار، هرزنامه، باج‌افزار، یا رمزگیری حذف می‌شود. و Drive برنامه ابری است، که نیاز به داشتن فایل‌های بومی را ازبین می‌برد و خطر متوجه دستگاه‌هایتان را به حداقل می‌رساند.

برنما
نماد

برنامه‌های مشارکت ابری به زبان اصلی دستگاه برای تقویت کار گروهی

Drive بی‌وقفه با سندنگار، کاربرگ‌نگار، و اسلایدنگار، برنامه‌های ابری به زبان اصلی دستگاه ادغام می‌شود که کمک می‌کند تیمتان به‌طور هم‌زمان و مؤثر مشارکت کنند. در «روز ۱»، بدون نیاز به منتقل شدن از ابزارهای موجود، محتوا ایجاد کنید و با تیمتان هم‌رسانی کنید.

برنما
نماد

ادغام با ابزارها و برنامه‌هایی که تیمتان ازقبل استفاده می‌کند

Drive با فناوری موجود تیمتان ادغام می‌شود و آن را تکمیل می‌کند. بدون نیاز به تبدیل قالب‌های فایل در فایل‌های Microsoft Office مشارکت داشته باشید، و بیش‌از ۱۰۰ نوع فایل، ازجمله فایل‌های PDF، فایل‌های CAD، تصاویر، و غیره را ویرایش و ذخیره کنید.

برنما
نماد

فناوری «جستجو» و «هوش مصنوعی» Google کمک می‌کند تیمتان سریع‌تر منتقل شود

ظرفیت‌های جستجوی قدرتمند Google در Drive جاسازی شده است و اطمینان، عملکرد، و سرعت بی‌نظیری را ارائه می‌دهد. و ویژگی‌هایی مثل «اولویت‌بندی» از «هوش مصنوعی» استفاده می‌کند تا چیزی را که جستجو می‌کنید و مرتبط‌ترین محتوا را پیش‌بینی کند-کمک می‌کند تیمتان تا سقف ۵۰٪ سریع‌تر فایل‌ها را پیدا کنند.

برنما

Drive را در همه دستگاه‌ها تجربه کنید

Drive در همه پلاتفرم‌های اساسی کار می‌کند، که کمک می‌کند بی‌وقفه در سراسر مرورگر، دستگاه همراه، رایانه لوحی، و رایانه‌تان کار کنید.

هزاران گروه برای متحول کردن روش کارشان از Drive استفاده می‌کنند

نماد نماد نماد نماد نماد

کاربران Drive را به محصولات مشابه ترجیح می‌دهند

منبع: G2.com, Inc.، فوریه ۲۰۲۰

۴٫۷

۴٫۳

۴٫۲

۴٫۲


Drive با ابزارهایی که تیمتان ازقبل استفاده می‌کند ادغام می‌شود

بیایید شروع کنیم

نماد

افراد

فایل‌هایتان را از هر دستگاه همراه، رایانه لوحی، یا رایانه‌ای ذخیره کنید، آن‌ها را هم‌رسانی کنید، و به آن‌ها دسترسی داشته باشید-و ۱۵ گیگابایت اول فضای ذخیره‌سازی رایگان است.

نماد

تیم‌ها

با پلاتفرم مشارکت ابری ایمن به تیمتان کمک کنید که سریع‌تر منتقل شوند، تا شما هم فایل‌ها را راحت‌تر هم‌رسانی کنید، ذخیره کنید، و به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

نماد

سازمانی

با «جلوگیری از ازبین رفتن داده‌ها»، «Vault برای کاوش الکترونیکی» و بایگانی، و مرکز امنیت، از داده‌های شرکتتان محافظت کنید.

منابع