Więcej historii sukcesu

Wybierz filtr
v

Branże

Funkcje

Motywy

Blood Pressure

Blood Pressure

Dzięki reklamom AdMob aplikacja Szymona Klimaszewskiego do mierzenia ciśnienia krwi generuje zarobki z dwuprocentowym CTR i osiąga 99% współczynnik wypełnienia.

Bravolol

Bravolol

Aplikacje do nauki języków opracowane przez Bravolol pobrało 30 milionów użytkowników w 200 krajach. Od kiedy firma postanowiła zarabiać na reklamach pełnoekranowych AdMob, jej CPM wzrósł dziesięciokrotnie.

Colopl

Colopl

Firma COLOPL, która uzyskała odznakę „Najlepszego programisty”, zarabia na bezpłatnych aplikacjach dzięki AdMob i efektywnie wykorzystuje autoreklamy do promocji zakupów w aplikacjach.

Gram Games

Gram Games

Gram Games, najdynamiczniej rozwijający się start-up w Turcji, odnosi sukcesy dzięki współpracy z Google. Po wprowadzeniu banerów AdMob i reklam pełnoekranowych firma odnotowała siedmiokrotny wzrost dochodów.

Megabit

Megabit

Firma Megabit uzyskała imponujące wyniki dzięki AdMob: miesięcznie pozyskuje ponad pół miliona użytkowników, a jej aplikacji używa cztery tysiące osób na minutę. AdMob umożliwił także utrzymanie współczynnika wypełnienia na poziomie 100% przez ostatnie półtora roku, co pozwoliło pięciokrotnie zwiększyć przychody firmy.

iThinkdiff

iThinkdiff

Mahmud Ahsan to czołowy twórca aplikacji edukacyjnych i rozrywkowych na urządzenia z iOS. Dzięki zapośredniczeniu AdMob udało mu się zwiększyć przychody o 35%, a po optymalizacji sieci reklamowej AdMob o kolejne 30%.

Kiragames

Kiragames

Wprowadzenie reklam pełnoekranowych i zapośredniczenia AdMob spowodowało podwojenie CPM i wzrost przychodów firmy Kiragames o 400%.

OGQ

OGQ

Backgrounds – Aplikacja Backgrounds HD wyświetla atrakcyjne tapety na smartfonach. AdMob to główne źródło przychodów, a funkcja zapośredniczenia reklam generuje wzrost na poziomie 20%.

PicsArt

PicsArt

PicsArt – Firma PicsArt uzyskuje 90% swoich przychodów dzięki AdMob, a jej aplikacja jest obecnie najpopularniejszą bezpłatną aplikacją do edycji zdjęć. Więcej informacji.