Google Drive'la ekip çalışmasını ve verimliliği artırın

Drive'ın ekibinizde çalışmayı nasıl hızlandırabileceğini görmek için videoyu izleyin

Simge

Buluta özel ortak çalışma uygulamalarını içerir

Dokümanlar

Şirketinizin bünyesinde yer almayan ekip arkadaşları veya bireylerle bir doküman üzerinde tamamıyla aynı içeriği görerek ortak çalışın. Yorumlar ve işlem öğeleri aracılığıyla içeriğinizle ilgili diyalog kurun.

E-Tablolar

Veriye dayalı karar vermeyi herkes için kolaylaştırın. Ekip olarak bilgiye dayalı kararlar almak için e-tablolar aracılığıyla verileri analiz edin, görselleştirin ve paylaşın.

Slaytlar

Gösterişli sunularla çalışmalarınızı en iyi şekilde sunun. En son sürümde ekibinizle birlikte çalışarak kolayca sunu oluşturmak ve düzenlemek için şablonlardan ve önerilerden yararlanın.

Banner
Simge

Mevcut araçlarınızla entegre olur

Microsoft Office

Dosya biçimlerini dönüştürmeye gerek kalmadan Microsoft Office dosyalarında ekibinizle ortak çalışın. Office dosyaları için gerçek zamanlı çalışma bilgisi özelliği sayesinde, birden fazla ekip üyesi, sürüm denetimi sorunu endişesi taşımadan aynı dosya üzerinde çalışabilir.

Diğer Araçlar

Drive; Adobe, Atlassian, Docusign, Salesforce, Slack ve daha pek çok uygulama dahil olmak üzere, ekibinizin kullanmakta olabileceği düzinelerce ek araç ve uygulamayla entegrasyonu da destekler.

100'den Fazla Dosya Türü

Dokümanlar, E-Tablolar, Slaytlar ve Microsoft Office'e ek olarak Drive; PDF'ler, CAD dosyaları, resimler, videolar ve daha pek çok türde dosya dahil olmak üzere 100'den fazla dosya türünü destekler.

Banner
Simge

Google AI ve Arama teknolojisi destekli

Google Arama

Drive, her gün kullandığınız güçlü ve doğru arama teknolojisini barındırdığı için ekibinizin doğru içeriği hızlıca ve isabetli bir şekilde bulmasına olanak tanır.

Öncelik

Öncelik, aradığınız şeyi tahmin etmek ve o anda en alakalı içeriği önünüzde getirmek için Yapay Zekadan yararlanır. Böylece, sizin ve ekibinizin dosyaları %50 daha hızlı bulmanıza yardımcı olur.

Keşfedin

Keşfedin özelliği, daha hızlı ve daha güçlü içerik oluşturulmasını sağlar ve ekibinizin verilerle ilgili doğal bir dil kullanarak soru sormasına ve kolayca önerilen içerik bulup bu içeriği dosyalarınıza eklemesine olanak tanır.

Banner

Ek Özellikler

Simge

Drive Dosya Senkronizasyonu

Drive dosyalarını doğrudan buluttan Mac veya PC'nize aktararak disk alanı ve ağ bant genişliğinden tasarruf edin. Siz veya ortak çalıştığınız kişiler tarafından yapılan tüm değişiklikler otomatik olarak güncellenir ve senkronize edilir. Böylece, her zaman dosyanın en son sürümüne sahip olursunuz.

Simge

Ortak Drive'lar

Ekiplerin içeriklerini kolayca depolayabileceği, arayabileceği ve onlara erişebileceği ortak alanlardır. Ortak drive'daki dosyalar bireye değil ekibe aittir. Dolayısıyla, ekibinizin bir işi tamamlamak için ihtiyaç duyduğu dosyalara her zaman erişimi olur.

Simge

Veri Kaybını Önleme

Ekip üyelerinin ekibinizin parçası olmayan kişilerle hassas içerik paylaşmasını engelleyin. Drive, dosyalarda hassas bilgi taraması yapabilir ve kuruluşunuzun bünyesinde yer almayan kişilerin ilgili dosyalara erişmesini engelleyebilir.

Simge

Çevrimdışı Erişim

İnternet bağlantınız yoksa hiç sorun değil. Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar'da yine de dosya oluşturabilir, görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. İnternet bağlantınız yokken yaptığınız değişiklikler, internet bağlantısı kurulur kurulmaz otomatik olarak senkronize edilir.

Simge Simge

Haydi başlayalım

Simge

Bireyler

İstediğiniz mobil cihaz, tablet veya bilgisayardan dosya ve klasörlerinizi depolayabilir, paylaşabilir ve onlara erişebilirsiniz. Üstelik ilk 15 GB depolama alanınız ücretsizdir.

Simge

Ekipler

Dosyaları paylaşmanızı, depolamanızı ve onlara erişiminizi kolaylaştıran bulut tabanlı güvenli bir ortak çalışma platformuyla ekibinizin daha hızlı hareket etmesine yardımcı olun.

Simge

Kurumsal

Veri Kaybını Önleme, E-delil Tespiti ve arşivleme için Apps Kasası ve güvenlik merkeziyle şirketinizin verilerini koruyun ve teminat altına alın.

Kaynaklar