Diğer Başarı Öyküleri

Filtreleme ölçütü
v

Endüstriler

Özellik

Tema

Blood Pressure

Blood Pressure

Szymon Klimaszewski'nin Blood Pressure medikal uygulaması, AdMob reklamları sayesinde %2 TO ve %99 doluluk oranıyla gelir elde ediyor.

Bravolol

Bravolol

Bravolol'un yabancı dil öğrenme uygulamaları 200 ülkede 30 milyon kez indirildi. Uygulamalarından para kazanmak için AdMob geçiş reklamlarını seçmelerinden bu yana BGBM'leri on kat arttı.

Colopl

Colopl

En iyi geliştirici unvanına sahip COLOPL, AdMob sayesinde ücretsiz uygulamalardan para kazanıyor ve uygulama içi satın alma seçeneği sunan uygulama portföylerini tanıtmak için kurum reklamları özelliğinden yararlanarak etkili sonuçlar elde ediyor.

Eltsoft

Eltsoft

Jason Byrne ve Robert Diem, eğitim amaçlı dil uygulamalarına AdMob geçiş reklamları yerleştirdi ve gelirlerini bir gecede 20 kat artırdı! AdMob ve Google Analytics ile elde ettikleri başarı hakkında bilgi edinin.

Gram Games

Gram Games

Türkiye'nin en hızlı büyüyen yeni girişimi olan Gram Games, Google ile iş ortaklığı yaparak başarıya ulaştı. Gram Games, AdMob banner'ları ve geçiş reklamlarını uyguladıktan sonra işlerinde yedi kat büyüme elde etti.

Megabit

Megabit

AdMob sayesinde dakikada 4 bin kez kullanılmaya başlayan Megabit adlı uygulama, her ay yarım milyonun üzerinde kullanıcıya ulaşarak önemli bir başarı yakaladı. AdMob ile son bir buçuk yılda %100 doluluk oranına ulaşan Megabit gelirini de beş kat artırdı.

iThinkdiff

iThinkdiff

Mahmud Ahsan, iOS cihazlarına yönelik eğitim ve eğlence amaçlı uygulama geliştirme konusunda önde gelen bir yayıncı. AdMob Uyumlulaştırması sayesinde %35'e, AdMob reklam ağı optimizasyonu ile de %30'a varan oranlarda gelir artışı elde etti.

Kiragames

Kiragames

Kiragames, AdMob geçiş reklamları ve AdMob Uyumlulaştırmasını kullanmaya başladıktan sonra BGBM'sini iki, gelirini de dört misline çıkardı.

OGQ

OGQ

Backgrounds HD, akıllı telefonlar için çarpıcı duvar kağıtları sunan bir uygulamadır. Başlıca gelir kaynaklarından biri AdMob'dur ve reklam uyumlulaştırma özelliği sayesinde şirketin geliri %20 artmıştır.

PicsArt

PicsArt

PicsArt - Önde gelen ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarından PicsArt gelirinin %90'ını AdMob'la elde etmektedir. Daha fazla bilgi edinin.