Легкий і безпечний доступ до всіх ваших матеріалів

Зберігайте файли й папки на будь-якому мобільному пристрої, планшеті або комп’ютері, діліться ними й використовуйте їх у спільній роботі

Банер
Значок

Ваш контент залишається конфіденційним і ніколи не використовується для персоналізації реклами

Диск забезпечує зашифрований і безпечний доступ до ваших файлів. Ми заздалегідь скануємо файли, якими з вами діляться інші, і вилучаємо їх, якщо виявляємо зловмисне програмне забезпечення, спам, програми-шантажисти або фішинг. Диск повністю працює в хмарі та не використовує локальні файли, що зменшує ризики для ваших пристроїв.

Банер
Значок

Хмарні додатки для спільної роботи, які відкривають нові можливості для команди

Диск повністю інтегрується з Документами, Таблицями й Презентаціями – рідними хмарними додатками, у яких команда може ефективно працювати разом у реальному часі. Створюйте контент і діліться ним із колегами – для цього не потрібно переносити дані з інших інструментів.

Банер
Значок

Інтеграція з інструментами й додатками, якими вже користується ваша команда

Диск інтегрується з поточними інструментами вашої команди й доповнює їх. Ви можете разом працювати над файлами Microsoft Office, не конвертуючи формати. Зберігайте й редагуйте понад 100 інших типів файлів, зокрема PDF, CAD, зображення тощо.

Банер
Значок

Штучний інтелект від Google і технології пошуку допомагають вашій команді працювати швидше

Диск використовує потужні пошукові технології Google, які мають виняткову швидкість, ефективність і надійність. Щоб передбачити, що ви шукаєте, і запропонувати найрелевантніший контент на вкладці "Важливі", ми використовуємо штучний інтелект. З цими функціями ви та ваша команда зможете знаходити файли на 50% швидше.

Банер

Google Диск на всіх ваших пристроях

Диск без проблем працює на всіх основних платформах: у веб-переглядачі, на мобільному пристрої, планшеті й комп’ютері.

Тисячі команд уже використовують Google Диск, щоб працювати якомога ефективніше

Значок Значок Значок Значок Значок

Користувачі віддають перевагу Google Диску

Джерело: G2.com, Inc., лютий 2020 року

4,7

4,3

4,2

4,2


Диск інтегрується з інструментами й додатками, якими вже користується ваша команда

Почнімо

Значок

Для окремих користувачів

Зберігайте файли на Диску, діліться ними та відкривайте їх на будь-якому мобільному пристрої, планшеті або комп’ютері. Перші 15 ГБ пам’яті безкоштовні.

Значок

Для команд

Ваша команда зможе працювати швидше за допомогою цієї надійної хмарної платформи для спільної роботи. Відкривати й зберігати файли та ділитися ними ще ніколи не було так легко!

Значок

Для бізнесу

Захистіть дані своєї компанії за допомогою центру безпеки, технологій запобігання витокам даних, а також сервісу Google Сейф, який призначено для архівування та збереження електронних документів для юридичних цілей.

Ресурси