Програмна політика Gmail

Наведені нижче правила програми застосовуються до Gmail. Вони покликані забезпечити комфортну роботу всім користувачам Gmail.

Ми намагаємося запобігати порушенням наших вимог і просимо вас дотримуватися викладених нижче правил. Дізнавшись про ймовірне порушення правил, ми можемо перевірити контент і за потреби вжити відповідних заходів, зокрема обмежити чи повністю заборонити доступ користувача до продуктів Google. Якщо ваш обліковий запис вимкнено й ви вважаєте, що це сталося помилково, виконайте вказівки на цій сторінці.

Ми можемо вжити заходів до облікових записів, у яких перевищено ліміт пам'яті (наприклад, вимкнути надсилання або отримання повідомлень). Ми також можемо видалити контент із вашого облікового запису, якщо ви не звільните місце або не придбаєте додатковий обсяг пам'яті. Докладніше.

Обов'язково час від часу переглядайте ці правила, оскільки вони можуть змінюватися. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте Загальні положення та умови Google.

Повідомити про порушення

Якщо ви вважаєте, що обліковий запис порушує наші правила програми, є кілька способів повідомити про це.

  • Щоб повідомити про загальне порушення, заповніть цю форму
  • Щоб повідомити про розбещення неповнолітніх, заповніть цю форму
  • Щоб повідомити про порушення авторського права, заповніть цю форму

Неактивність облікового запису

Користуйтеся цим сервісом, щоб ваш обліковий запис залишався активним. Для цього достатньо входити в сервіс або використовувати його контент принаймні раз на 2 роки. Ми можемо вжити заходів до неактивних облікових записів, зокрема видалити повідомлення. Докладніше.

Спам і групові розсилки

Не використовуйте Gmail для поширення спаму або небажаної рекламної кореспонденції.

Забороняється використовувати Gmail для розсилання електронних листів у порушення законів щодо боротьби зі спамом, надсилання несанкціонованих електронних листів через відкриті сторонні сервери, а також для поширення електронних адрес будь-яких осіб без їхньої згоди.

Забороняється автоматизувати інтерфейс Gmail для надсилання, видалення або фільтрування пошти оманливим для користувачів шляхом.

Майте на увазі, що ваше розуміння "небажаних" або "несанкціонованих" листів може відрізнятися від того, як це сприймають одержувачі. Розсилаючи пошту великій кількості адресатів, робіть це продумано, навіть якщо в минулому адресати самі погодилися отримувати від вас листи. Коли користувачі Gmail позначають електронні листи як спам, це збільшує вірогідність того, що наші системи розцінюватимуть усі ваші майбутні повідомлення як спам.

Створення й використання декількох облікових записів Gmail

Не створюйте та не використовуйте по декілька облікових записів, щоб порушувати правила Google, обходити фільтри або уникати інших обмежень щодо вашого облікового запису. (Наприклад, якщо вас заблокував інший користувач або ваш обліковий запис Gmail вимкнено через порушення, не створюйте новий обліковий запис для продовження тих самих дій.)

Крім того, заборонено створювати облікові записи Gmail автоматичними засобами, а також купувати, продавати, обмінювати та перепродавати облікові записи Gmail.

Зловмисне програмне забезпечення

Не пересилайте за допомогою Gmail віруси, зловмисне програмне забезпечення, "хробаків", "троянських коней", пошкоджені файли або інші матеріали шкідливого або оманливого характеру. Крім того, не поширюйте вміст, який пошкоджує мережі, сервери або іншу інфраструктуру Google чи сторонніх власників або перешкоджає їх роботі.

Шахрайство, фішинг та інші оманливі дії

Заборонено отримувати доступ до облікових записів інших користувачів Gmail без їхньої чіткої згоди.

Не використовуйте Gmail для фішингу. Забороняється збирати або спонукати користувачів надавати конфіденційні дані, зокрема паролі, фінансові дані й ідентифікаційні номери.

Не надсилайте листів із метою обману інших користувачів або виманювання в них інформації під неправдивими приводами. Зокрема, не видавайте себе за іншу особу, компанію або установу з метою введення в оману.

Безпека дітей

Google дотримується політики нульової толерантності до зображень сексуального насильства над дітьми. Якщо ми дізнаємося про такий вміст, ми повідомимо про нього відповідним органам влади в справах дітей, як того вимагає законодавство. Ми також можемо вжити дисциплінарних заходів стосовно таких порушників, зокрема видалити їхні облікові записи Gmail.

Google забороняє використовувати Gmail для розбещення дітей (під розбещенням мається на увазі комплекс дій, спрямованих на встановлення зв'язку з дитиною для завоювання її довіри в підготовці до сексуального насильства, торгівлі людьми або іншої експлуатації).

Якщо ви вважаєте, що дитина перебуває в небезпеці або є жертвою насильства, експлуатації чи торгівлі людьми, негайно зверніться до місцевих правоохоронних органів.

Якщо ви вже повідомили правоохоронні органи, але все ще потребуєте допомоги, або якщо ви стурбовані можливим нараженням дитини на небезпеку в Gmail, ви можете повідомити Google про такі дії за допомогою цієї форми. Пам'ятайте, що ви завжди можете заблокувати в Gmail будь-яку людину, з якою не хочете контактувати.

Авторське право

Поважайте закони про авторське право. Не порушуйте права інтелектуальної власності, зокрема права на патенти, торговельні марки, комерційні таємниці та інші права власності. Також забороняється спонукати або схиляти інших до порушення прав інтелектуальної власності. Ви можете повідомити Google про порушення авторських прав за допомогою цієї форми.

Переслідування

Не використовуйте Gmail для агресивних дій, погроз або залякування. Облікові записи осіб, які використовують Gmail із такою метою, може бути заблоковано.

Протизаконна діяльність

Дотримуйтеся законів. Не використовуйте Gmail для пропаганди, організації або вчинення незаконних дій.