Програмна політика Gmail

Програмна політика Gmail грає важливу роль у тому, щоб усі користувачі отримували приємні враження від роботи. Обов’язково час від часу переглядайте її, оскільки вона може змінюватися. Щоб отримати додаткову інформацію, також перегляньте Загальні положення та умови Google.

Спам і групові розсилки

Не використовуйте Gmail для поширення спаму або небажаної рекламної кореспонденції.

Забороняється використовувати Gmail для розсилання електронних листів у порушення законів щодо боротьби зі спамом, надсилання несанкціонованих електронних листів через відкриті сторонні сервери, а також для поширення електронних адрес будь-яких осіб без їхньої згоди.

Забороняється автоматизувати інтерфейс Gmail для надсилання, видалення або фільтрування пошти оманливим для користувачів шляхом.

Майте на увазі, що ваше розуміння "небажаних" або "несанкціонованих" листів може відрізнятися від того, як це сприймають одержувачі. Розсилаючи пошту великій кількості адресатів, робіть це продумано, навіть якщо в минулому адресати самі погодилися отримувати від вас листи. Коли користувачі Gmail позначають електронні листи як спам, це збільшує вірогідність того, що наші системи розцінюватимуть усі ваші майбутні повідомлення як спам.

Створення й використання декількох облікових записів Gmail

Не створюйте та не використовуйте по декілька облікових записів, щоб порушувати правила Google, обходити фільтри або уникати інших обмежень щодо вашого облікового запису. (Наприклад, якщо вас заблокував інший користувач або ваш обліковий запис Gmail вимкнено через порушення, не створюйте новий обліковий запис для продовження тих самих дій.)

Крім того, заборонено створювати облікові записи Gmail автоматичними засобами, а також купувати, продавати, обмінювати та перепродавати облікові записи Gmail.

Зловмисне програмне забезпечення

Не пересилайте за допомогою Gmail віруси, зловмисне програмне забезпечення, "хробаків", "троянських коней", пошкоджені файли або інші матеріали шкідливого або оманливого характеру. Крім того, не поширюйте вміст, який пошкоджує мережі, сервери або іншу інфраструктуру Google чи сторонніх власників або перешкоджає їх роботі.

Шахрайство, фішинг та інші оманливі дії

Заборонено отримувати доступ до облікових записів інших користувачів Gmail без їхньої чіткої згоди. Не використовуйте Gmail для обману інших користувачів або виманювання в них інформації під неправдивими приводами.

Не вдавайтеся до фішингу для отримання даних інших користувачів, як-от даних для входу в обліковий запис, паролів, фінансових відомостей або державних ідентифікаційних номерів, а також не використовуйте Gmail в інших шахрайських схемах.

Безпека дітей

Google дотримується політики нульової толерантності до зображень сексуального насильства над дітьми. Якщо ми дізнаємося про такий вміст, ми повідомимо про нього відповідним органам влади в справах дітей, як того вимагає законодавство. Ми також можемо вжити дисциплінарних заходів стосовно таких порушників, зокрема видалити їхні облікові записи Gmail.

Авторське право

Поважайте закони про авторське право. Не порушуйте права інтелектуальної власності, зокрема права на патенти, торговельні марки, комерційні таємниці та інші права власності. Також забороняється спонукати або схиляти інших до порушення прав інтелектуальної власності. Ви можете повідомити Google про порушення авторських прав за допомогою цієї форми.

Переслідування

Не використовуйте Gmail для агресивних дій, погроз або залякування. Облікові записи осіб, які використовують Gmail із такою метою, може бути заблоковано.

Протизаконна діяльність

Дотримуйтеся законів. Не використовуйте Gmail для пропаганди, організації або вчинення незаконних дій.