Tüm içeriğinize kolay ve güvenli erişim

İstediğiniz mobil cihaz, tablet veya bilgisayardan dosya ve klasör depolayabilir, paylaşabilir ve bu dosya ve klasörler üzerinde ortak çalışabilirsiniz
Banner
Simge

Ekip çalışmasını geliştirmek için buluta özel ortak çalışma uygulamaları

Drive; Dokümanlar, E-Tablolar ve Slaytlar'la sorunsuz bir şekilde entegre olur. Bunlar, ekibinizin gerçek zamanlı olarak verimli bir şekilde ortak çalışmasına olanak tanıyan buluta özel uygulamalardır. Mevcut araçlardan başkasına geçmeye gerek olmadan ilk günden ekibinizle içerik oluşturun ve paylaşın.

Daha fazla bilgi
Banner
Simge

Ekibinizin zaten kullanmakta olduğu araçlar ve uygulamalarla entegrasyon

Drive, ekibinizin mevcut teknolojisiyle entegre olur ve onu tamamlar. Dosya biçimlerini dönüştürme gereği duymadan Microsoft Office dosyalarında ortak çalışın ve PDF'ler, CAD dosyaları, resimler ve çok daha fazlası dahil 100'den fazla ek dosya türünü düzenleyin ve depolayın.
Daha fazla bilgi
Banner
Simge

Google'ın AI ve Arama teknolojisi ekibinizin daha hızlı hareket etmesine yardımcı olur

Google'ın güçlü arama özellikleri Drive'da yerleşik olarak bulunur ve eşsiz hız, performans ve güvenilirlik sunar. Öncelik gibi özellikler, aradığınız şeyi tahmin etmek ve en alakalı içeriği önünüze getirmek için AI kullanır. Böylece, ekibinizin dosyaları %50 daha hızlı bulmasına yardımcı olur.
Daha fazla bilgi
Banner

Drive'ı istediğiniz cihazda deneyimleyin

Önde gelen platformların tamamında kullanılan Drive sayesinde, çalışmalarınızı tarayıcı, mobil cihaz, tablet ve bilgisayar arasında sorunsuz şekilde geçiş yaparak tamamlayabilirsiniz.

Binlerce ekip, çalışma şekillerinde köklü değişiklikler yapmak için zaten Drive'ı kullanıyor

Simge Simge Simge Simge Simge

Kullanıcılar rakip ürünler yerine Drive'ı tercih ediyor

Kaynak: G2.com, Inc., Şubat 2020

4,7

4,3

4,2

4,2


Drive, ekibinizin zaten kullanmakta olduğu araçlarla entegre olur

Haydi başlayalım

Simge

Bireyler

İstediğiniz mobil cihaz, tablet veya bilgisayardan dosya ve klasörlerinizi depolayabilir, paylaşabilir ve onlara erişebilirsiniz. Üstelik ilk 15 GB depolama alanınız ücretsizdir.

Simge

Ekipler

Dosyaları paylaşmanızı, depolamanızı ve onlara erişiminizi kolaylaştıran bulut tabanlı güvenli bir ortak çalışma platformuyla ekibinizin daha hızlı hareket etmesine yardımcı olun.

Simge

Kurumsal

Veri Kaybını Önleme, E-delil Tespiti ve arşivleme için Apps Kasası ve güvenlik merkeziyle şirketinizin verilerini koruyun ve teminat altına alın.

Kaynaklar